Verkių g. 32a, Vilnius
+370 656 08744
+370 5 2315735
+370 689 68390
www.automobiliukryptis.lt
automobiliukryptis@gmail.com
Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00
VI-VII nedirbame

AUTO ELEKTRIKO PASLAUGOS

 

Tobulėjant automobilinėms technologijoms, kasdien atrandant vis naujesnių pažangių priemonių šiai transporto priemonei tapti kuo patogesne vairuotojui ir kuo patrauklesne aplinkiniams, sudėtingėja ir jos mechanizmas. Seniau daugelį automobilio detalių pakeisti ar paremontuoti sugebėdavo ir nagingesnis vairuotojas, savo mašiną į garažą įsivaręs, o štai šiais laikais net menkam gedimui nustatyti bei jį pašalinti prireikia nemažai profesionalių žinių bei įgūdžių.  Net mažiausiai lemputei užgesus ar laideliui atsijungus išsiderina didžioji automobilio sistemos dalis ir tuomet pagelbėti tegali tik profesionalus automobilių elektrikas. Kadangi šiuolaikiniai automobiliai daugiausia yra valdomi elektros sistemomis, o susigaudyti jose pavyksta ne bet kam, todėl rimtas autoservisas turi turėti profesionalų autoelektriką.

 Autoelektrikas yra būtinas jau tuo metu, kai apie gedimą kažkurioje srityje ima pranešinėti automobilio skydelyje tai užsideganti, tai vėl užgęstanti įspėjamoji lemputė. Dažnai vairuotojai tai pastebi, tačiau neskuba į servisą, kur automobilių elektrikas galėtų iš karto nustatyti gedimą ir jį pašalinti,  toliau važinėja, jei tai daryti įmanoma, kol vieną rytą jis tiesiog nebe užsiveda ir tada sukelia žymiai daugiau problemų. Tuomet tenka samdyti karutį ir transportuoti tokį automobilį į servisą, o tai bereikalingos piniginės ir laiko išlaidos.Kadangi visos šiuolaikinio automobilio sistemos sujungtos į vieną elektros sistemos grandinę per Can šyną ir yra daugmaž priklausomos viena nuo kitos, toks uždelstas reikalas dar labiau kenkia kitoms mašinos dalims. Taigi – net laikinas įspėjimo lemputės signalas praneša, kad nereikėtų delsti ir būtina pasirūpinti savo automobiliu, jį atiduodant į patikimo autoelektriko Vilniuje, UAB Automobilių kryptis, rankas.

Mūsų įmonės specializacija- auto elektronika. Tam, kad greitai surasti ir patikimai sutaisyti automobilio elektros gedimą autoelektrikai mūsų įmonėje naudoja kompiuterinės diagnostikosskanerius. Jų pagalba yra prisijungiama prie automobilio elektros sistemos, nuskaitomi klaidų kodai. Toliau seka klaidų analizavimas ir pereinama prie gedimo remonto. Remontas atitinka tam tikrus technologinius procesus, kurie būdingi tik automobiliuose-sujungimai turi būti patikimi, kad užtikrintų gerą laidumą ,hermetiškumą bei atsparumą vibracijoms.

 

Dažnai perdega automobilio lemputės, o šiuolaikiniuose automobiliuose pakeisti lemputę ne visuomet yra paprasta. Jeigu nepavyksta pasikeisti perdegusios lemputės kreipkitės-padėsime.

 

 

 

Dėl didelių apkrovų genda generatoriaus elektrinė dalis, reguliatoriai. Jei prie išsikrovusio akumuliatoriaus neteisingai prijungsite "prikurkę" įvyks trumpas sujungimas ir gali sudegti ne tik diodų tiltai generatoriuje  .

Dažna priežastis kreiptis į autoelektriką- akumuliatoriaus elektros nuotėkis. Jeigu pastebėjote,kad po ilgesnio pastovėjimo automobilio starteris sunkiai suka- viena iš galimų priežasčių - akumuliatoriaus energijos nuotėkis. Tokiu atveju patikrinkite ar visos salono, bagažinės, daiktadėžės lemputės užgęsta kuomet automobilis uždaromas. Kita dažna nuotėkio priežastis - netinkamai sumontuota papildoma automobilio įranga ( negamyklinė magnetola, signalizacija...).

Automobilių elektrikas pasirūpins jūsų automobilio stabdymo sistema ABS, anti praslydimo Esp, saugos oro pagalvių SRS(air bag), variklio Check Engine ir kitų sistemų diagnostika (o juk pirmu reikalu ir yra svarbiausia gedimą tiksliai diagnozuoti!), atliks generatorių ar starterių remontą. Prireikus Automobilių krypties autoelektrikas sumontuos signalizaciją, parkavimo ar kitas sistemas, sureguliuos žibintus, sutaisys stiklo valytuvus, stiklo apiplovimą, durelių centrinį užraktą, elektrinius stiklų keltuvus ar elektrinius veidrodėlius, salono šildymo sistemą, variklio aušinimo sistemą, atliks visos reikiamos automobilio elektrinės dalies remontą. Diagnozuojame įvairius automobilių elektros sistemų gedimus. Gedimus šaliname taisydami, restauruodami ar keisdami sugedusią įranga, arba instaliaciją. Sugedusią įrangą keičiame į naują arba dėvėtą, priklausomai nuo kliento pagedavimo ir finansinių galimybių. Pasiūlomi 2  ar 3 gedimo sprendimo būdai pagal kainą ir garantiją.

Remontuojame šiuos elektros įrangos gedimus:

Elektrinius langų pakelėjus

Centrinį durelių užraktą

Elektrinius veidrodėlius

Garso aparatūrą

Atkoduojame automagnetolas

Air Bag (SRS) oro pagalvių sistemas

ABS(ESP) stabdžių sistemas

Stiklo valytuvus

Langų apipurškimą

Apsaugos sistemas

Salono pečiukus

Variklio aušinimo sistemas

Kondicionavimo sistemas

Starterius

Generatorius

Elektrines sėdynes

Prietaisų skydelius

Parkavimo sistemas

Variklio valdymo sistemas

Benzininius kuro siurblius

Elektrinius vairo stiprintuvus

Pneumatinių pakabos sistemų elektrinę dalį

Salono apšvietimą

Išorini apšvietimą