Verkių g. 32a, Vilnius
+370 656 08744
+370 5 2315735
+370 689 68390
www.automobiliukryptis.lt
automobiliukryptis@gmail.com
Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00
VI-VII nedirbame

AUTOMOBILIŲ ELEKTRIKAS

Tobulėjant automobilinėms technologijoms, kasdien atrandant vis naujesnių pažangių priemonių šiai transporto priemonei tapti kuo patogesne vairuotojui ir kuo patrauklesnia aplinkiniams, sudėtingėja ir jos mechanizmas. Seniau daugelį automobilio detalių pakeisti ar paremontuoti sugebėdavo ir nagingesnis vairuotojas, savo mašiną į garažą įsivaręs, o štai šiais laikais net menkam gedimui nustatyti bei jį pašalinti prireikia nemažai profesionalių žinių bei įgūdžių. Kadangi šiuolaikiniai automobiliai daugiausia yra valdomi elektros sistemomis, todėl susigaudyti jose mažai kam pavyksta. Net mažiausiai lemputei užgesus ar laideliui atsijungus išsiderina didžioji automobilio sistemos dalis ir tuomet pagelbėti tegali tik automobilių elektrikas Vilniuje.

Pirmiausia autoelektrikas Vilniuje jau yra būtinas tuo metu, kai apie gedimą kažkurioje srityje ima pranešinėti automobilio skydelyje tai užsideganti, tai vėl užgęstanti lemputė. Dažnai vairuotojai tai pastebi, tačiau neskuba į servisą, kur automobilių elektrikas galėtų iš karto nustatyti gedimą ir jį pašalinti, o toliau važinėja, jei tai daryti įmanoma, kol vieną rytą jis tiesiog nebeužsiveda ir tada sukelia žymiai daugiau problemų. Kadangi visos automobilio sistemos sujungtos į vieną elektros sistemos grandinę ir yra daugmaž priklausomos viena nuo kitos, toks uždelstas reikalas dar labiau kenkia kitoms mašinos dalims. Taigi – net laikinas įspėjimo lemputės signalas praneša, kad nereikėtų delsti ir būtina pasirūpinti savo automobiliu, jį atiduodant į patikimas autoelektriko Vilniuje rankas. Kad verta profilaktiškai atlikti daugelį patikrų ir panaikinti net menkiausią gedimą rekomenduoja kiekvienas automobilių elektrikas Vilniuje, tačiau vairuotojai dar prie to neįpranta ir važinėja, kaip sakoma, „iki paskutiniųjų“. Juk tai yra ne tik naudinga finansiškai, kai nereikia keisti ar remontuoti kitų detalių, sugadintų pirminio ir laiku nepašalinto gedimo, bet ir sukelia mažiau rūpesčių. Juk servise palikus automobilį ir pėdinant į autobusų stotelę turbūt kiekvienas vairuotojas sau pasižada viską ateityje atlikti laiku, o ar pažadus vykdo?..

Dažniausiai genda generatoriaus elektrinė dalis, perdega rėlės, sudega diodų tiltai arba vyksta trumpas sujungimas bei kt. Automobilių elektrikas pasirūpins jūsų automobilio ABS, SRS, variklio ir kitų sistemų diagnostika (o juk pirmu reikalu ir yra svarbiausia gedimą diagnozuoti!), atliks generatorių ar starterių remontą. Prireikus autoelektrikas Vilniuje sumontuos signalizacijų, žibintų, parkavimo ar kitas sistemas, sureguliuos elektros įtampų svyravimus bei, žinoma, atliks visos reikiamos automobilio elektrinės dalies remontą.