Verkių g. 32a, Vilnius
+370 656 08744
+370 5 2315735
+370 689 68390
www.automobiliukryptis.lt
automobiliukryptis@gmail.com
Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00
VI-VII nedirbame

PARKAVIMO SISTEMOS MONTAVIMAS

Parkavimo sistemos montavimas Vilniuje padės jums patikimai saugoti savo automobilį. Sakote, jog visapusiška apsauga nuo visko neegzistuoja? Netiesa! Kuo ilgiau išlaikyti savo automobilį patraukliu, neprarasti jo pradinės išvaizdos, o svarbiausia – nepažeisti kito automobilio, iš tikrųjų gali padėti parkavimo sistema. Net menka klaidelė vairuojant gali turėt pasekmių ir labai įgudusiam vairuotojui,  o neseniai sėdusiam prie vairo ši tobula pagalba yra tiesiog neišvengiama. Tad kuo gi toks stebuklingas tas parkavimo sistemos montavimas?

Pirmiausia išsiaiškinkime, kaip veikia tokia automobilio įranga. Ji sudaryta iš bazinio bloko, kliūties daviklių ir pranešimo įrenginio. Parkavimo sistemos montavimo Vilniuje specialistai mašinos priekinėje bei galinėje dalyse įrengia ultragarsinius jutiklius, kurie apie galimą kliūtį vairuotojui praneša signalu (pypsi, tiesiog šneka „žmogiška“ kalba, tačiau kol kas mūsų šalyje to negirdime lietuviškai). Modernesnė parkavimo sistema turi ir vaizdo kamerą, kuri LED arba LCD ekrane rodomu vaizdu (kartais prie jo prisijungia ir balsinis signalas) informuoja apie gale automobilio esančias kliūtis, kitą automobilį ir pan. bei iš jo sužinoma, koks atstumas yra iki kliūties ir kiek galimybių turi parkuojamas automobilis. Davikliai gali būti montuojami tik į galinę mašinos dalį, tik į priekinę arba ir į vieną, ir į kitą, o tai priklauso nuo vairavimo ypatumų, vairuotojo įgūdžių bei automobilio gabaritų. Parkavimo sistemos montavimas gali būti vykdomas į vairuotojui aktualią automobilio vietą, štai ekranas montuojamas atsižvelgiant į vairuojančio žmogaus ypatybes (pagal jo įpročius parkuotis, t.y. kur žiūri parkavimosi metu – į galinio vaizdo ar šoninius veidrodėlius ar tiesiog pasukus galvą atgal pro galinį stiklą). Jei buvo sumontuota tik viena kažkuri šios sistemos dalis, visuomet pagal poreikį įmanoma priderinti priedus, kol vairavimas atbuline eiga taps be problemų.

Kaip veikia ši vairuotojus bei jų automobilius gelbėjanti sistema? Tuomet, kai parkuojamas automobilis pajunta greitai artėjančią kliūtį, apie tai atitinkamu signalu informuoja vairuotoją. Jei įrengtas tik garsinis signalas, tuomet girdisi pypsėjimas, jei yra vaizdo kamera, jos ekranėlyje matosi automobilio galinė dalis ir atstumai iki artimiausių kliūčių. Apie tai žinodamas automobilio vairuotojas gali planuotis savo veiksmus.

Parkavimo sistemos montavimas padės jums parkuojant automobilį net mažiausioje erdvėje (juk tokių situacijų pasitaiko kasdien aikštelėse, kieme, garaže ir kt.), taip pat bus puiki pagalba vairuojant didesnių gabaritų mašiną.