Verkių g. 32a, Vilnius
+370 656 08744
+370 5 2315735
+370 689 68390
www.automobiliukryptis.lt
automobiliukryptis@gmail.com
Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00
VI-VII nedirbame

AUTOMOBILIŲ SIGNALIZACIJOS MONTAVIMAS

signalizacijos montavimas vilniujeMūsų geografinė kaimynystė su Rusija turbūt labiausiai įtakoja tai, kad retas automobilis nėra saugomas signalizacijos. Vieni automobiliai turi jau gamykliškai sumontuotas signalizacijas kitiems jos montuojamos vėliau. Tvirtas, su galingomis durimis ir kokybiškomis spynomis garažas, automobilių saugojimo aikštelė su budriu apsaugos darbuotoju ar aukšta namų tvora su sunkiai įveikiamais vartais gali apsaugoti automobilį, kai jis nėra savo tiesioginėse „pareigose“ – nevažiuoja. Tačiau tais atvejais, kai automobilį vairuotojas pastato ir nueina į parduotuvę, metas, kol jis dirba ir automobilį palieka gatvės šalikelėje ar tiesiog svečiuojasi nepažįstamame mieste, automobilis turi saugotis pats. Ar tai įmanoma? Deja, ne. Kaip bebūtų, jo šeimininkas turi dėti visas galimas pastangas ir kreiptis į automobilių signalizacijos montavimą atliekančią įmonę, kad jie pasirūpintų visapusišku auto signalizacijos įrengimu.

Mūsų specialistų dažnai klausiama, kokia automobilio signalizacija yra pati geriausia? Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą negalime. Kiekvienam automobiliui gali būti pasiūlytas skirtingas apsaugos priemonių rinkinys.  Patį automobilį pavogti nėra lengva, nes praktiškai visi automobiliai po 1995 jau turi gamykliškai įmontuotus imobilaizerius. Imobilaizeris neleidžia automobilio užvesti paprasčiausiai sujungus laidelius prie užvedimo spynelės. Tam ,kad nuvaryti tokį automobilį , jau turi būti ruošiamasi iš anksto. Be specialios įrangos tokio automobilio neužvesi. Vagys specializuojasi konkrečioms automobilių markėms ir analizuoja kaip apeiti konkrečios automobilio markės gamyklinę apsaugą. Žinoma , vagys naudoja ir paprastesnį būdą- užsikelia automobilį ant traliuko, ar atidaro automobilio dureles, prikabina su trosu prie kito automobilio ir nusitempia, antru atveju jiems dar tenka nulaužti vairo užraktą .

Bet kokia negamyklinė, papildoma apsaugos priemonė vagims yra papildomas, nenumatytas iššūkis, su kuriuo susidūrę, neretai palieka automobilį nieko nepešę. Net toks nesudėtingas dalykas kaip slaptas variklį blokuojantis jungiklis gali jiems tapti neįveikiama kliūtimi greitai pavogti automobilį.

Pagrindinė vagis atbaidanti funkcija visgi tenka garsinei signalizacijai, kuri šeimininką įspės garsiniu signalu,kai kas nors bandys atidaryti dureles, prikabinti prie traliuko, pavogti ratus su brangiais ratlankiais ar ant sėdynės paliktą kompiuterį. Garsinė signalizacija su smūgio jutikliu pravers ,net ir tuo atveju, kai kas nors parkuojantis stuktels į jūsų automobilį, ar trenks su durelėmis ankštoje parkavimo aikštelėje.

Labai naudinga funkcija esant, nutolus nuo automobilio, yra šeimininko informavimas apie aliarmą mobiliuoju ryšiu. Tuomet suveikus signalizacijai skambės jūsų mobilus telefonas, matysite, kuri saugoma zona suveikė, galėsite papildomai blokuoti variklio užvedimą, matysite kur randasi automobilis. Vagys modernėja ir apsaugos priemonių gamintojai priversti tobulėti,kad nors trumpą laiką nugalėti šioje dvikovoje.  Šis faktas nėra priežastis nerakinti savo automobilio, galvojant, kad „vis tiek, jei vagys norės, jį pavogs kas besaugotų“. Tikrai taip nėra ir į naujesnį, geresnį automobilį būtina investuoti ir jame įrengti kuo daugiau patikimų apsaugos priemonių. Kad ir koks vagių nebedominantis automobilis būtų, juos sugundyti gali ir jame palikta rankinė, maišelis su daiktas arba dažnu vagių grobiu tampanti auto magnetola. Auto signalizacijos klausimais patarsime ir pakonsultuosime nemokamai adresu Vilnius, Verkių g.32a  ar tel. 865608744.

Mūsų įmonė pradėjo savo veiklą nuo automobilių signalizacijų montavimo Vilniuje. Dabar paslaugų spektras išplėstas ir apimą visas su auto elektronika susijusias sritis.

Montuojame kokybiškas, sertifikuotas ES apsaugos sistemas, kurios atitinka pirmą(I), antrą(II), trečią(III),ketvirtą(Iv) draudimo bendrovių lygius. Pagal šiuos apsaugos sistemos lygius,  jį apdraudžia draudėjai. Renkantis auto signalizaciją Vilniuje, jums teks pasirinkti iš daugelio įmonių. Mūsų ilgametė patirtis, reputacija ir prieinamos kainos tegul bus vienas iš jūsų pasirinkimo prioritetų. Maloniai lauksime Jūsų.