Verkių g. 32a, Vilnius
+370 656 08744
+370 5 2315735
+370 689 68390
www.automobiliukryptis.lt
automobiliukryptis@gmail.com
Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00
VI-VII nedirbame

SIGNALIZACIJOS MONTAVIMAS

signalizacijos montavimas vilniujeŠiais laikais turbūt retas automobilis nėra saugomas signalizacijos. Nors nėra maksimaliai galinčios apsaugoti daiktus priemonės, tačiau visų galimų naudojimas suteikia tikimybę, jog savo turtu šeimininkas galės džiaugtis kuo ilgesnį laiką. Tvirtas, su galingomis durimis ir kokybiškomis spynomis garažas, automobilių saugojimo aikštelė su budriu apsaugos darbuotoju ar aukšta namų tvora su sunkiai įveikiamais vartais gali apsaugoti automobilį, kai jis nėra savo tiesioginėse „pareigose“ – nevažiuoja. Tačiau tais atvejais, kai automobilį vairuotojas pastato ir nueina į parduotuvę, metas, kol jis dirba ir automobilį palieka gatvės šalikelėje ar tiesiog svečiuojasi nepažįstamame mieste, automobilis turi saugotis pats. Ar tai įmanoma? Deja, ne. Kaip bebūtų, jo šeimininkas turi dėti visas galimas pastangas ir kreiptis į signalizacijos montavimą Vilniuje atliekančius darbuotojus, kad jie pasirūpintų visapusišku auto signalizacijos įrengimu.

Šių specialistų dažnai klausiama, kokia automobilio signalizacija yra pati geriausia, tačiau vieno atsakymo pateikti jie negali. Nes tiesiog tokios nėra! Vagys taip modernėja, kad šių apsaugos priemonių gamintojai nebespėja kurti naujų produktų ir nors trumpą laiką nugalėti šioje dvikovoje. Tačiau šis faktas nėra priežastis nerakinti savo automobilio, galvojant, kad „vis tiek, jei vagys norės, jį pavogs kas besaugotų“. Tikrai taip nėra ir į naujesnį, geresnį automobilį būtina investuoti ir jame įrengti kuo daugiau patikimų apsaugos priemonių. Kad ir koks vagių nebedominantis automobilis būtų, juos sugundyti gali ir jame palikta rankinė, maišelis su daiktas arba dažnu vagių grobiu tampanti auto magnetola. Auto signalizaciją Vilniuje parduodantys bei su ja dirbantys darbuotojai visuomet konsultuoja vairuotojus ir pateikia jiems pačias naujausias žinias iš apsaugos priemonių pasaulio, pataria, kokia patikimiausia signalizacija ir kokios papildomos priemonės jai tinkamiausios.

Auto signalizacijos Vilniuje darbuotojai montuoja kokybiškas, sertifikuotas ES apsaugos sistemas, kurios atitinka I,  II, III ir IV draudimo bendrovių lygius. Pagal šiuos apsaugos sistemos lygius, įrengtus automobilyje, jį apdraudžia draudėjai. Renkantis auto signalizaciją Vilniuje, teks pasirinkti iš daugelio variantų. Prekyboje siūlomos distanciniu būdu valdomos sistemos, apsaugančios automobilio duris ir bagažinę, variklio dangtį ir net blokuojančios variklį. Auto signalizacija Vilniuje gali būti montuojama su sirena ir kelių lygių smūgio jutikliais. Pavyzdžiui, šiais laikais automobilį sauganti sistema gali pranešti vairuotojui sms žinute ar skambučiu apie gręsiantį įsilaužimą, taigi, neverta numoti ranka į tokias apsaugas, o tiesiog jų pagalba saugoti savo turtą.